АфішаНовини

У Дніпрі запрошують на “французький пікнік”

Драмтеатр імені Шевченка у Дніпрі запрошує 20 вересня до садиби Дмитра Яворницького на мистецький опен-ейр "Французький пікнік".

360Переглядів

20 вересня о 17:00  садиба Дмитра Яворницького у Дніпрі перетвориться на справжній куточок Франції.

Про це повідомляє Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка.

На гостей чекає:

  • читання пікантних французьких казок для дорослих
  •  старовинні французькі ігри та фанти
  •  цікаві майстр-класи
  •  класична французька музика у виконанні оркестру та солістів театру Шевченка
  •  келих вина у саду, що пахне культурою й натхненням.

Це не просто подія — це імерсивна подорож у світ мистецтва та легкості французької вечірки.

  •  Локація: музей-садиба Д. Яворницького
  •  Тривалість: 150 хвилин
  •  Вартість квитка: 450 грн
  •  Квитки: на сайтах білетних операторів, у касі та на сайті Театру Шевченка

Не проґавте шанс відчути Париж у Дніпрі. Vive la France! – зазначають у повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі поставили виставу, присвячену генію ХХ століття Вадиму Сідуру.

Залишити відповідь