Новини

Завдали збитків на 170 тис. грн: на Дніпропетровщині викрили двох чоловіків, які ловили рибу сітками

На водосховищах Дніпропетровщини викрили двох чоловіків, які ловили рибу забороненими знаряддями.

589Переглядів

Про це повідомляється на Facebook-сторінці рибоохоронного патруля області.

21 травня рибпатруль зафіксував порушення на Кам’янському водосховищі поблизу села Аули Кам’янського району. Чоловік у брід сітками наловив 36 кг риби: 53 лящі, вісім карасів та три плоскирки. Збитки становлять 104 737 грн.

Того ж дня на Дніпровському водосховищі у Кам’янському рибалка аналогічним способом добув 8 кг риби: 26 карасів, 10 плоскирок та одного судака. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 63 920грн.

На чоловіків склали адмінпротоколи. Наразі розглядається питання щодо відкриття кримінального провадження за статтею 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом). Знаряддя лову вилучили, рибу передали на зберігання.

В Управлінні Держрибагентства у Дніпропетровській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (096) 400-02-50. Про порушення Правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Раніше “Особи” також сповіщали: Для рибалок Дніпропетровщини створили додаток з нормами та об’ємами вилову риби: як завантажити.

Залишити відповідь