Новини

У школах Дніпропетровщини працюватимуть офіцери безпеки: для чого це потрібно

До кінця січня у навчальних закладах Дніпропетровщини з’являться офіцери шкільної безпеки.

315Переглядів

Про це повідомили у Суспільному.

Проєкт впроваджують у регіонах, наближених до лінії фронту, розповіла начальниця відділу ювенальної превенції Нацполіції Дніпропетровщини Вікторія Гаркач.

Правоохоронці здійснюватимуть пропускний режим, запобігатимуть правопорушенням та контролюватимуть евакуацію під час повітряної тривоги.

Перевага в першочерговому відборі закладів освіти надавалася тим закладам, які наближені до зон ведення бойових дій, до зон, за якими можливі ракетні обстріли. Також враховувалася кількість дітей”, — начальниця відділу ювенальної превенції Нацполіції Дніпропетровщини Вікторія Гаркач.

У першому етапі проєкту візьмуть участь 400 шкіл у дев’яти регіонах України. З них на Дніпропетровщині – 106 навчальних закладів.

Дніпропетровська область стала однією з областей України, де була започаткована нова концепція формування безпечного освітнього середовища. Її фундаментом стане поліцейський, який служитиме в школі та відповідатиме за безпеку дітей, мовиться в повідомленні на сайті обласної поліції.

Раніше ми також писали про те, що школи Нікополя отримали 25 Wi-Fi роутерів та 18 веб-камер.

3 коментарі

Залишити відповідь