Новини

Чергова сесія міської ради Павлограда: місто вирішили не перейменовувати

23 січня відбулась 47 сесія Павлоградської міської ради.

587Переглядів

Депутати розглянули 29 питань життєдіяльності міста.

Про це повідомляє телеграм-канал Павлоград Офіційний.

Найбільш резонансне питання сесії –  перейменування Павлограда.

На сесії виступив народний депутат України Роман Каптєлов.

“Наразі питання перейменування міста не на часі, тому Павлоград залишається Павлоградом. Тим паче, що проти перейменування виступає громада”, – зазначив нардеп під час своєї промови.

Крім цього розглянули питання:

  • залучення 7 млн. швецьких крон грантових коштів для підприємства КП Павлоградводоканал;
  • земельні питання, тощо.

Міський голова наголосив на необхідності всебічної підтримки ЗСУ. Також мер Анатолій Вершина доручив відповідній комісії, в найкоротший термін, надати пропозиції щодо допомоги людям, які постраждали сьогодні від ракетного удару.

Раніше “Особи” також інформували: Новомосковські депутати нарешті обрали нову назву міста.

2 коментарі

Залишити відповідь