Новини

У Павлограді посмертно нагородили 19 бійців

У Павлограді на Дніпропетровщині знаками пошани "За заслуги перед громадою" посмертно нагородили 19 бійців.

233Переглядів

Про це повідомили в Павлоградській міській раді.

За даними з міськради, відповідне розпорядження підписав міський голова Анатолій Вершина.

Серед нагороджених — Роман Плескачов, Артем Попов, Ігор П’ятков, Едуард Сидельник, Дмитро Руденко, Вадим Костенко, Сергій Козаков, Михайло Солоха, Михайло Баканов, Денис Павлов, Олександр Чуча, Ігор Андрухов, Сергій Акін, Віктор Бакалейников, Олександр Бондаренко, Сергій Єрохін, Олександр Колос, Ігор Лялін та Давид Обловацький.

Відзнаки загиблих бійців отримають їхні рідні, мовиться в повідомленні.

Також «Особи» розповідали:  Понад 90% тих, хто повернувся з російського полону, зазнали катувань.

Залишити відповідь