27 січня о 13.00 російські війська спрямували понад десятка БпЛА та артснарядів на Нікополь та два села Марганецької громади.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
Внаслідок атаки постраждав 61-річний житель Марганецької громади. Наразі його життю нічого не загрожує. Крім цього, снарядами ворога було пошкоджено приватне домоволодіння та авто.
Як інформують у нацполіції, тривають слідчі дії в рамках кримінальньного провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
28 січня на Нікопольщині знищили 5 із 7 ворожих fpv-камікадзе.
Про це повідомив начальник РВА Євген Євтушенко.
День окупанти почали із застосуванням фпв-камікадзе по населенним пунктам Марганецької громади. Потім атакували Нікополь. Загалом, окупанти застосували сім фпв-камікадзе та здійснили обстріл зі ствольної артилерії, – написав Євтушенко.
Понівечено два приватних будинки, одна господарча споруда та гараж. Загиблих та постраждалих немає.
З семи фпв-камікадзе Силами оборони України знешкоджено п’ять, – додав Євтушенко.
В межах інших громад району день минув без обстрілів і надзвичайних ситуацій.
Близько опівночі росіяни обстріляли з гармат населений пункт Марганецької громади. Люди залишились неушкодженими. Фахівці оглядають територію.
Ранок 29 січня в Нікополі розпочався з обстрілу – окупанти направили гармати на одну з частин міста.
В інших громадах Дніпропетровщини ніч минула спокійно.
Напередодні ввечері у Синельниківському районі був збитий ворожий “шахед”. Падіння уламків на господарську споруду спричинило її пошкодження.
Загалом у ніч на 29 січня ворог атакував Україну вісьмома ударними БпЛА типу «Shahed-136/131». Всі вони були збиті.
Раніше “Особи” також писали: Мешканцям Нікополя та сусідніх громад пропонують безкоштовну теплоізоляцію вікон.























