Новини

Дніпровська спортсменка виборола призові місця на Кубку Європи з фехтування

Фехтувальниця з Дніпра Марія Середа виборола золото в особистому заліку та срібло у складі команди.

301Переглядів

Про це інформує пресслужба Дніпровської міськради.

Це перша особиста перемога спортсменки на міжнародних змаганнях. Кубок Європи з фехтування серед кадетів пройшов у сербському місті Новий Сад.

Марія Середа – вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 6. А її тренер – Сергій Комаров.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі розповіли про досягнення місцевих спортсменів у 2023 році.

1 коментар

Залишити відповідь