Про це інформує пресслужба Дніпровської міськради.
Це перша особиста перемога спортсменки на міжнародних змаганнях. Кубок Європи з фехтування серед кадетів пройшов у сербському місті Новий Сад.
Марія Середа – вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 6. А її тренер – Сергій Комаров.
Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі розповіли про досягнення місцевих спортсменів у 2023 році.






















1 коментар