Новини

У Дніпрі в школах з’явилися офіцери безпеки: для чого потрібні

У 20 школах Дніпра з кінця січня працюють офіцери безпеки. Вони мають окремі повноваження.

396Переглядів

Школи Дніпра, де працюють офіцери безпеки, обирали в Міністерстві освіти і науки України та Міністерстві внутрішніх справ України  в рамках проєкту «Служба освітньої безпеки». Він триватиме до кінця навчального року.

Про це повідомили в пресслужбі Дніпровської міської ради.

Адміністрація школи має розповісти школярам про шкільних офіцерів та зазначити, що перш за все вони захищають дітей.

Також, за словами офіцерки служби освітньої безпеки Анни Мертвянської, офіцери безпеки мають такі повноваження:

  • забезпечення пропускного режиму, аби сторонні особи не потрапили на територію школи;
  • огляд приміщень та території закладу на наявність підозрілих предметів, вибухівки або незрозумілих речовин;
  • участь у проведенні практичних тренувань за сигналом «Повітряна тривога»;
  • супровід до укриття під час під час повітряної тривоги;
  • приймання рішень та захист у разі нападу або ризику нападу на школу;
  • інформування відповідних органів і служб про надзвичайні події, якщо такі трапилися.
  • консультація керівників закладів освіти щодо покращення рівня безпеки;
  • уроки безпеки для школярів.

Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському відкрили оновлений ліцей”.

Залишити відповідь