Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
Про які саме підприємства йдеться – у дописі не уточнюють.
Заступник начальника Дніпропетровської ОВА Юрій Яндульський подякував закордонним друзям за актуальну гуманітарну допомогу. Він зазначив, що обладміністрація продовжує співпрацю з різними організаціями та фондами.
«Ми живемо у сучасному світі. І комп’ютер зараз – невід’ємна річ. Запроваджується електронний документообіг. Взагалі все переходить в онлайн. Тож спасибі за гаджети. Нам вони дійсно потрібні», – наголосив начальник управління Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області Василь Волков.
Розвивати іноземні зв’язки та втілювати спільні проєкти допомагає Регіональний офіс міжнародного співробітництва, створений за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Раніше “Особи” також повідомляли: За минулий рік у Нікопольському районі благодійники роздали 775 тисяч продуктових наборів від ООН.



















