У конкурсі “Вчитель року” взяли участь четверо педагогів-фізиків з Дніпра, Кривого Рогу та Новопільської громади. Вони перемогли на попередніх етапах.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.
Захід відбувся у медичному ліцеї Дніпропетровської обласної ради. Кожен фізик провів свій урок для старшокласників. Оцінювали конкурсантів вчителі-фізики, які були переможцями попередніх конкурсів “Вчитель року”. Вони звертали увагу на взаємодію з дітьми, знання матеріалу та талант вчителя.
Перемогу в конкурсі здобув Ярослав Федько – вчитель дніпровської гімназії № 136. Цього року він – найкращий фізик Дніпропетровської області.
Ярослав Федько каже, що хотів додати на уроках більше інтерактивності аби учні краще засвоювали матеріал.
«Для мене участь у конкурсі – це щось нове, систематизація власних знань і досягнень, відкриття нових горизонтів, обмін досвідом, розвиток. Серед моїх нововведень на уроці – це більше інтерактивності, щоб діти брали більше участі та додавання експеременту до теоретичного матеріалу. Так учні не лише дивитимуться на дошку, на формули, а й робитимуть щось самостійно. Не тільки будуть вірити вчителеві на слово, а й перевірятимуть це самостійно. Тема мого уроку – «Послідовне з’єднання провідників». Вона базова, тож я намагався розширити її», – поділився Ярослав Федько.
Після перемоги Ярослав Федько братиме участь у Всеукраїнському конкурсі де побореться за звання найкращого фізика України.
Раніше “Особи” також писали: “Перша дитяча мультиплікаційна студія “Веснянка” у Дніпрі святкує 50-річчя”.




















1 коментар