Цей день має за мету збільшити зацікавленість суспільства до читання книг і посилити інтерес до бібліотек. Напередодні у бібліотечному закладі Виводівського старостату провели відповідний захід.
Про це повідомили у Мирівській СТГ.
Захід організовано фасилітатором ГО “Десяте квітня” Ірина Гребенюк , за участі Світлани Кійко, консультанта з суспільно-політичних питань ГО “Десяте квітня “, м.Дніпро, Наталії Колотило, соціального працівника проекту Оxfam, м.Дніпро.
Були присутні також захисники України, місцеві мешканці, внутрішньо переміщені особи, діти.
На заході було продекламовано вірші місцевих поетес Тетяни Купрій і Сніжани Білої, а також виконано українські пісні.
Майстерно провели захід ведучі Віра Пиріг і Людмила Біла.
В затишній і доброзичливій атмосфері час сплинув непомітно. По закінченню зустрічі відбулося дружнє чаювання зі смаколиками, а на згадку присутні подарували один одному книги.
Місцеві дітки приготували приємні сюрпризи у вигляді малюнків і оберегів.
Із завершальним словом виступив сільський голова Володимир Біленко, який зазначив, що мудрість народу – в його книгах, а мудрий народ – здолати неможливо.
Також “Особи” раніше повідомляли: Центральна бібліотека Марганця святкує 80-річний ювілей.


























1 коментар