Новини

Змушував бійців будувати будинок для тещі: на Одещині судитимуть посадовця військової частини

Заступник командира батальйону одної з військових частин Одещини майже рік змушував військових будувати будинок. ДБР вже завершило досудове розслідування.

421Переглядів

У серпні 2022 року посадовець наказав бійцям замість того, щоб захищати Україну, будувати маєток для його тещі під Одесою. В цей час військовим нараховувалася заробітна плата від держави. Таким чином вони завдали збитків на суму майже 2 мільйони гривень.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Заступник командира обвинувачується у зловживанні службовим становищем, перевищенні службових повноважень, привласненні та розтраті майна (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 426-1 КК України). Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині викрили кількох фанатів “рускава міра””.

Залишити відповідь