У серпні 2022 року посадовець наказав бійцям замість того, щоб захищати Україну, будувати маєток для його тещі під Одесою. В цей час військовим нараховувалася заробітна плата від держави. Таким чином вони завдали збитків на суму майже 2 мільйони гривень.
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.
Заступник командира обвинувачується у зловживанні службовим становищем, перевищенні службових повноважень, привласненні та розтраті майна (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 426-1 КК України). Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині викрили кількох фанатів “рускава міра””.






















