Новини

Спортсмени з Дніпропетровщини здобули “золото” на чемпіонаті Європи

Двоє спортсменів з Дніпропетровської області перемогли на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї.

252Переглядів

Максим Гимон та Іван Мартинов у складі української збірної здобули “золото” на чемпіонаті Європи серед юніорів зі стрільби з пневматичної зброї.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Спортсмени змагалися в категорії – стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів. Хлопці обійшли суперників з Румунії та Азербайджану.

Сергій Лисак подякував спортсменам за гідні результати.

“Дякую, що надихаєте успіхами. Й що на міжнародній арені здіймається вгору український Прапор”, – написав Сергій Лисак.

Раніше “Особи” також писали: “«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»: Дніпропетровщина обрала спортивний талісман”.

Залишити відповідь