Максим Гимон та Іван Мартинов у складі української збірної здобули “золото” на чемпіонаті Європи серед юніорів зі стрільби з пневматичної зброї.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Спортсмени змагалися в категорії – стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів. Хлопці обійшли суперників з Румунії та Азербайджану.
Сергій Лисак подякував спортсменам за гідні результати.
“Дякую, що надихаєте успіхами. Й що на міжнародній арені здіймається вгору український Прапор”, – написав Сергій Лисак.
Раніше “Особи” також писали: “«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»: Дніпропетровщина обрала спортивний талісман”.






















