У Дніпрі вже з наступного тижня масово відключатимуть воду у злісних боржників.
Про це інформує пресслужба Дніпровської міськради.
Як ми писали раніше, у грудні 2023-го скасували мораторій з постанови Кабміну № 206 від 05.03.2022 р. Відтепер злісних неплатників можуть обмежувати в наданні житлово-комунальних послуг, зокрема водопостачання та водовідведення.
Упродовж останніх місяців комунальне підприємство «Дніпроводоканал» посилило інформаційну кампанію щодо погашення боргів та можливості відключення послуги через несплату.
«Склали графіки відключень. Наступного тижня у відповідному переліку 22 адреси приватного сектору у Шевченківському та Амур-Нижньодніпровському районах міста. Сумарно мешканці цих адрес заборгували понад 632 тис. грн. У цілому населення завинило за послугу водопостачання та водовідведення 727 млн. грн. Адреси відключень на кожен тиждень публікуватимемо на офіційному сайті нашого підприємства. Аби до відключень не доходило, просимо боржників сплатити борги чи укласти договір на реструктуризацію. Тобто сплачувати поточні рахунки та борг рівними частинами. Для цього слід звернутися до абонентської служби «Дніпроводоканалу» у районі, де мешкаєте», — розповіла під час брифінгу 1 березня начальниця управління «Водозбут» КП «Дніпроводоканал» Тетяна Горева.
На фото надані адреси боржників та розміри їх боргу за водопостачання.
Адреси і телефони абонентських служб у всіх районах міста КП «Дніпроводоканал» можна знайти на офіційному сайті.
Також раніше “Особи” повідомляли: У Зеленодольську закликали утриматись від використання у їжу води з водоканалу.





















Слава украине