Новий пункт було відкрито у приміщенні амбулаторії №12 на м-н Лапинка.
Про це повідомили у Нікопольській міськраді.
Багато років у Нікополі існувала проблема відсутності аптек у віддалених районах міста. Вже другий рік ми вирішуємо її відкриваючи нові пункти комунальної аптеки міста, – зазначив міський голова Нікополя Олександр Саюк в публікації на Facebook.
У продажі є всі необхідні базові препарати. Ціни на ліки помірні, й як правило нижчі ніж у приватних аптеках. Також у пункті доступні препарати з програми «Доступні ліки», які надаються безкоштовно.
Наразі в Нікополі працюють вже чотири пункти комунальної аптеки: у приміщені міської лікарні, в амбулаторії №6 (м-н Княжа), у приміщенні амбулаторії №11 (селище Північне) та у приміщенні амбулаторії №12 (м-н Лапинка).
Продовжуємо працювати над розширенням мережі далі, – додав Олександр Саюк.
Раніше “Особи” також повідомляли: Департамент охорони здоров’я Дніпровської міськради витратить понад 2 млн грн на рекламні послуги.



















