Вчора ввечері від артилерійського обстрілу постраждали троє людей, дві жінки, 43 і 48 років, та чоловік 49 років. На щастя, поранення не важкі, всі лікуватимуться вдома.
Про це на ранок повідомив голова облради Лукашук.
За його словами, загалом ворог здійснив три атаки. Двічі били по райцентру та ще раз по Червоногригорівській громаді.
Пошкоджено магазин, 17 житлових будинків, одна приватна оселя – повністю зруйнована, зачепило 11 господарських споруд, 5 авто, 4 газопроводи і 7 ліній електропередачі. Без світла залишилися 1714 домівок.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Раніше “Особи” також писали: У Нікополі ремонтують будинки, пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.






















