Новини

У Дніпрі відбувся конкурс читців «Пряма мова»

У Дніпрі в дитячому центрі української культури «Коло Калинове» Міського палацу дітей та молоді відбувся міський конкурс читців «Пряма мова».

416Переглядів

Конкурс читців “Пряма мова” проводять понад 20 років до дня народження Тараса Григоровича Шевченка. В цьому році у ньому взяли участь понад 50 дітей зі шкіл та позашкільних закладів Дніпра. Вони декламували вірші Тараса Шевченка, сучасної та класичної поезії.

Директорка Міського палацу дітей та молоді Альона Шульга розповіла, що мета конкурсу – популяризація української поезії, сучасної, класичної.

Про це повідомили в пресслужбі Дніпровської міської ради.

“Наші діти – талановиті. З такою щирістю, інтонацією декламували вірші. Тому важливо їх підтримувати та створювати умови для їхнього розвитку”, — підкреслила заступниця директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради Тетяна Журова.

Члени журі визначили переможців за трьома віковими категоріями. Вони отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня та подарунки.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпропетровській області пройшов фестиваль гімнастичних видів спорту (фото)”.

2 коментарі

Залишити відповідь