Зростання видобутку вугілля на державних підприємствах дало змогу збільшити й обсяги твердого палива на складах енергетичних підприємств.
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства енергетики України на сторінці Telegram.
“На початку повномасштабного вторгнення у березні 2022 року обсяг видобутку вугілля становив 173 тисячі тонн на місяць та тривалий час стабільно зменшувався. Вже наприкінці 2023 року вугільники змогли відновити та перевищити довоєнні показники. У січні 2024 року обсяги видобутку склали понад 178 тисяч тонн на місяць, а у лютому цей показник перевищив 194 тисячі тонн”, – йдеться у повідомленні.
Зокрема, на кінець лютого на складах ТЕС та ТЕЦ було накопичено понад 1 мільйон тонн вугілля, що на 236 тисяч тонн більше, ніж передбачалося планом.
Раніше ми також писали про те, що у Дніпропетровській ОВА відзначили енергетиків та комунальників області.




















1 коментар