Новини

У Дніпрі презентували фотовиставку про бойові будні

У Дніпрі доброволець Едуард Магомедалієв презентував фотовиставку «Бунтівні серця».

324Переглядів

Головні герої знімків – побратими автора.

Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

«Ці знімки – мій своєрідний щоденник. У ньому – хронологія тих днів, коли я був на війні», – поділився Едуард.

Він – доброволець. Та не тільки виконував бойові завдання, а фіксував фронтові будні на плівковий фотоапарат.

«Фотографія – дуже романтичне хобі. Ти дивишся і згадуєш, коли були ті чи інші події. Та світлини з війни для мене найцінніші», – розповів хлопець.

Під Бахмутом Едуард отримав важке поранення і втратив ногу. Побратими, з якими пройшов пекло, головні герої його світлин. Хоробрі, відчайдушні, вольові. Тому і виставку назвав «Бунтівні серця».

Вони не тільки на кадрах, а й у залі. Приїхали підтримати друга. На фото себе впізнав військовий з позивним Прайс.

«Я пам’ятаю той день, це було влітку. Я присів на землю, відпочити. Едуард непомітно сфотографував мене. У нього виходять дуже класні кадри», – розповів Прайс.

Загалом в експозиції –два десятки фото. Кожне – зі своєю атмосферою.

Раніше “Особи” ще писали: У Дніпрі відбувся конкурс читців «Пряма мова».

2 коментарі

Залишити відповідь