Депутати ухвалили низку рішень стосовно фінансово-бюджетних питань, розглянули питання комунальної власності, земельних відносин, організаційні, кадрові тощо.
Про це інформує пресслужба Дніпровської міськради.
Депутати ухвалили ставки земельного податку для індустріальних парків. Визначили адміністратора послуги з управління побутовими відходами. А ще дали назву двом скверам у місті – на честь Андрія Ніколайчука та Олександра Гостіщева. У пам’ять про двох дніпрян, які воювали.
Також депутати доповнили правила виплати матеріальної допомоги на вирішення житлово-побутових питань, якщо ремонт проводитимуть коштом територіальної громади. Йдеться про містян, багатоквартирні будинки яких постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення рф.
Відтепер розмір допомоги, контингент (людей, які отримають допомогу) та адреси постраждалих будівель визначатимуть оперативно на позачергових засіданнях виконкому.
На сьогодні це рішення дасть можливість сплачувати допомогу мешканцям будинку по вул. Енеїди, 26, що був частково зруйнований та буде відновлений коштом міста. У подальшому, якщо такі прикрі випадки повторюватимуться, вже не потрібно чекати сесії, як це відбувалось раніше. Рішення про надання допомоги буде ухвалено оперативно на позачерговому засіданні виконкому. Допомога надаватиметься щомісячно на період проведення відновлювальних робіт.
Під час сесії створили нове комунальне підприємство «Адміністратор послуги з управління побутовими відходами».
«Рік тому ухвалено закон про поводження з відходами. До липня ми повинні зробити новий структурний підрозділ – адміністратора послуг. А займатися цим може тільки комунальне підприємство. За законодавством не передбачається, що цими питаннями займатимуться приватні компанії. Тобто – це контроль держави над ринком поводження з відходами», — пояснює директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко.
Завдання новоствореного КП:
- забезпечувати функціонування муніципальної системи управління побутовими відходами;
- укладати за дорученням органу місцевого самоврядування договори із суб’єктами господарювання на виконання окремих операцій з управління побутовими відходами;
- укладати договори із споживачами про надання послуги з управління побутовими відходами;
- створити єдину інформаційну базу споживачів для здійснення нарахувань за надану послугу з управління побутовими відходами, обліку стану оплати та заборгованості;
- проводити роботу з боржниками та інформаційні заходи щодо дотримання споживачами вимог нормативних документів у сфері управління побутовими відходами;
- проводити розрахунок середньозваженого тарифу і подавати його у встановленому порядку до органу місцевого самоврядування.
«Що стосується «Екології-Д» — це офіційний перевізник твердих побутових відходів, а КП — це як виконавчий орган, який працює з перевізником, полігоном і переробником (у майбутньому). Загалом там акумулюватимуться фінансові операції, пов’язані з вивезенням відходів», — прокоментував Семенко.
Під час сесії 15 медичних працівників отримали нагороди: пам’ятні медалі «За заслуги перед містом», «Захиснику Вітчизни» та подяки міського голови.
Раніше “Особи” також писали: Відбулась перша цього року сесія Дніпропетровської обласної ради: на що виділяють кошти.




















3 коментарі