У середу, 20 березня, у Дніпрі пройшла 48 сесія міськради 8-го скликання. Народні обранці проголосували серед іншого за внесення змін до рішення міської ради від 23.05.2018 № 41/32.
Про цей проєкт на сайті міськради було відомо ще на початку березня. 20 березня його розглянули депутати у сесійній залі.
Відповідне рішення №59/48 від 20 березня опублікували на сайті Дніпровської міськради.

Проєкт рішення передбачав заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Дніпра з 22:00 до 07:00. В новій версії документа вказано:
“Внести зміни до рішення міської ради від 23.05.2018 № 41/32, а саме змінити час заборони, викладений у п. 1 рішення, в такій редакції: «на час комендантської години в м. Дніпрі на період дії воєнного стану”.
Депутати на сесії голосували блоками. За відповідне питання №4.4 (4-й блок) “За” проголосували 56 депутатів. Згідно з прийнятим документом, у дніпрян буде додатково 2 години для купівлі алкоголю ввечері (22:00 – 24:00) і дві години вранці (5:00 – 7:00).
У Дніпрі комендантська година діє з 0:00 до 5:00, тож тепер заборона продажу алкоголю розповсюджується лише на цей час.
Раніше ми також писали про те, що у Дніпрі відбулась сесія міськради: що вирішили депутати.



















