Одна із лікарень Новомосковського району є балансоутримувачем споруди цивільного захисту населення площею 880 м кв. За технічним паспортом дане приміщення здатне розмістити 800 осіб.
Однак, протягом тривалого часу воно перебувало у неналежному технічному стані. Відповідно, це унеможливило використовувати укриття за призначенням.
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
З метою захисту інтересів населення Новомосковська окружна прокуратура звернулась до суду з позовом, який повністю задоволено.
На даний час лікарнею виконано рішення суду та здійснено відповідні ремонтні роботи.
Згідно акту оцінки стану готовності вищевказану споруду цивільного захисту приведено у належний технічний стан. Укриття повністю готове до захисту людей.
Раніше “Особи” також повідомляли: На Дніпропетровщині викрито експосадовицю Держпродспоживслужби, яка систематично вимагала хабарі з підлеглих .
























1 коментар