Новини

У Дніпрі затримали 34-річного чоловіка, який вбив перехожого на вокзалі (відео)

Поліцейські затримали чоловіка за підозрою у нанесенні смертельних тілесних ушкоджень перехожому. Злочин стався на вокзалі пізнього вечора.

470Переглядів

Нападник побив потерпілого біля одного з вокзалів у місті. Від отриманих травм потерпілий помер.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

26 березня близько 23.50 до поліції надійшло повідомлення про виявлення чоловіка без ознак життя. Під час раптово виниклої словесної перепалки нападник вдарив потерпілого по обличчю, після чого постраждалий впав на тротуар.

Поліцейські відділення поліції №12 Дніпровського РУП затримали зловмисника одразу після скоєння злочину. Ним виявився 34-річний раніше судимий мешканець сусідньої області.

Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

27 березня чоловіку повідомили про підозру у скоєнні умисного тяжкого тілесного ушкодження.

Зазначимо, що злочин був зафіксований камерою спостереження.

Відео було оприлюднене сайтом Інформатор.

Максимальне покарання, передбачене за цей злочин – позбавлення волі на строк до 10 років. Досудове розслідування триває, – зазначають у поліції.

Раніше “Особи” також інформували: На Дніпропетровщині до довічного ув’язнення засудили учасників злочинної групи, які вбивали власників житла.

Залишити відповідь