Слобожанською окружною прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення Господарського суду Дніпропетровської області щодо повернення державі земельної ділянки лісогосподарського призначення вартістю 86 млн гривень.
Про це повідомили на сайті Дніпропетровської обласної прокуратури.
Прокурори встановили, що інвентаризацію земель на території Петриківської громади здійснено з порушеннями вимог земельного законодавства, через що ділянку площею майже 6 га зареєстрували як комунальну власність і вилучили з лісового фонду.
З метою недопущення вибуття земель та поновлення інтересів держави прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом, що був задоволений у повному обсязі.
Наразі землі лісогосподарського призначення повернуто державі.
Раніше “Особи” також сповіщали: Прокуратура Дніпропетровщини попередила вибуття з держвласності земель заказника “Бакаї”.



















