Новини

Вночі над Криворізьким районом збили чотири дрони-камікадзе

У Дніпропетровській області в ніч на 12 квітня збили чотири безпілотники ворога.

279Переглядів

Через падіння уламків збитого дрона виникла пожежа на об’єкті енергетики. Її вдалося локалізувати, пожежники продовжують роботу.

Про це вранці повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Усі чотири дрони РФ знищили в Криворізькому районі.

За повідомленням Повітряних сил, цієї ночі  в результаті протиповітряного бою авіацією  та мобільними вогневими групами  загалом збили 16 ударних БпЛА типу «шахед» у межах Миколаївської, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Вінницької та Хмельницької областей.

Також цієї ночі ворог атакував Нікопольщину FPV-дронами. По Мирівській громаді поцілили двома безпілотниками. Пошкоджено два приватні будинки.

Загиблих і поранених немає.

Раніше “Особи” також писали: Вночі над Дніпропетровщиною збили п’ять ворожих “шахедів”.

Залишити відповідь