Новини

На Дніпропетровщині рибалка незаконно наловив риби на 100 тисяч гривень

У Петриківському районі Дніпропетровської області затримали рибалку, який під час нерестової заборони наловив риби на суму близько 100 тисяч гривень.

327Переглядів

48-річний чоловік виловлював рибу в річці Дніпро за допомогою гумового човна та рибальських сіток. Його затримали 10 квітня працівники водної поліції спільно з рибоохоронним патрулем під час патрулювання прибережної зони. Порушник незаконно наловив таку рибу: карась, плітка, короп та плоскирка.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського РУП.

Дізнавачі кваліфікують дію чоловіка за ст.249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Правоохоронці нагадують, що зараз триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Дозволене виключно любительське рибальство вудками з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Рибалити можна з берега за межами нерестовищ.

Раніше “Особи” також писали: “З 1 квітня на Дніпропетровщині діє заборона на вилов риби”.

Залишити відповідь