Покровська та Васильківська громади Дніпропетровської області отримають близько $100 000 доларів на реалізацію важливих проєктів, пов’язаних з охороною здоров’я.
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.
Кошти направлять на облаштування реабілітаційного центру для Покровської, Великомихайлівської і Маломихайлівської територіальних громад та створення сучасного кабінету мамографії – для Васильківської й Дубовиківської.
Як зазначив Лукашук, Дніпропетровська обласна рада та проєкт DOBRE минулого літа підписали Меморандум про співпрацю задля посилення підтримки наших громад.
Завдяки цій взаємодії також було реалізовано проєкти з облаштування укриттів, оновлення систем водо- та теплопостачання, закупівлі електрогенераторів, комп’ютерної техніки. Надавалася й необхідна гуманітарна допомога потребуючим – продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, – пише Лукашук.
Всього по Україні чотири громади отримали найвищі бали від конкурсної комісії Програми USAID DOBRE, серед них – дві з Дніпропетровщини.
Раніше “Особи” також інформували: На Дніпропетровщині ініціюють навчання фахівців з реабілітації.





















1 коментар