Конкурс покликаний підтримати молодіжне підприємництво. Цього року до нього долучилися 6 учасників. Двоє з них отримали гранти – загалом, на 166 тис грн.
Про це повідомляє пресслужба ДніпроОВА.
«Конкурс проводили серед учасників від 18 до 35 років. Їм необхідно було пояснити економічну доцільність бізнесу. А ще зазначити – кількість створених робочих місць та рівень заробітної плати», – каже міський голова Павлограда Анатолій Вершина.
Переможцями цього року стали двоє мешканців. Один на отримані кошти планує відкрити агенцію дитячих свят. Інший – подологічний кабінет.
Гранти молоді підприємці отримали з міського бюджету. На ці кошти можуть придбати обладнання, меблі, сплатити оренду чи рекламу.
Раніше “Особи” також інформували: 88-річна жінка з Павлограда передала понад 40 тисяч гривень на ЗСУ (відео).




















1 коментар