Новини

У Дніпрі 20 квітня оголошено Днем жалоби за жертвами російської атаки

У суботу 20 квітня Дніпро перебуватиме у жалобі за загиблими внаслідок російської ракетної атаки 19 квітня по місту та області.

439Переглядів

У суботу, 20 квітня, у місті будуть приспущені прапори на державних установах. Підприємствам усіх форм власності також рекомендується вивісити прапори з чорними стрічками.

Про це рішення повідомив міський голова Дніпра.

“З метою вшанування пам’яті жертв трагедії, яка сталася 19 квітня 2024 року внаслідок ракетного обстрілу Російською Федерацією у місті Дніпро та області, оголосити Днем жалоби в місті Дніпрі 20 квітня 2024 року”, — йдеться у документі, який оприлюднив міський голова.

Наразі кількість постраждалих від ракетної атаки по Дніпру зростає. Як повідомив біля 14 години начальник ДніпроОВА Сергій Лисак, на цей час відомо про 24 постраждалих людей. Але у найбільш пошкодженому будинку ще продовжуються аварійно-пошукові роботи.

За уточненими даними, пошкоджені ще 5 багатоповерхівок і 2 приватні будинки, 3 навчальні заклади, 7 адміністративних та офісна будівлі, ринок, магазини і торговельні павільйони, готель, СТО. А ще – майже півсотні авто. Потрощена й інфраструктура міста.

У Синельниківському районі побиті понад 60 приватних осель, авто. Знищена сонячна електростанція. Понівечене підприємство. Там семеро поранених.

Раніше “Особи” також писали: Ракетний удар по Синельниковому: що розповідають очевидці.

Залишити відповідь