Новини

Вимагала хабарі з підлеглих: на Дніпропетровщині судитимуть експосадовицю Держпродспоживслужби

У Дніпропетровській області ексдиректорка регіональної лабораторії Держпродспоживслужби систематично вимагала хабарі зі своїх підлеглих. Її судитимуть.

xr:d:DAEybYkTux8:4780,j:4903716146714358766,t:24031810
248Переглядів

Як ми повідомляли раніше, у 2023 році посадовиця отримувала хабарі від підлеглих працівників лабораторій ветеринарно-санітарної медицини Дніпра та області. За це вона обіцяла їм не влаштовувати перевірки та не звільняти.

Загалом підозрювана отримала від своїх підлеглих 3,5 млн гривень.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Під час обшуків у неї вилучили майже 1,8 млн грн у різних валютах, чорнові записи щодо сум отриманих хабарів, мобільні телефони і документацію.

Наразі ексдиректорка регіональної лабораторії Держпродспоживслужби перебуває під вартою. Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактами вимагання та одержання хабара в особливо великому розмірі (ч. 3, 4 ст. 368 КК України).

Раніше “Особи” також писали: “Правоохоронець з Дніпропетровщини незаконно збагатився на 14 млн”.

2 коментарі

Залишити відповідь