Протягом цього та наступного років місто на безоплатній основі отримає чималу партію необхідного устаткування.
Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов, який під час офіційного візиту до Японії зустрівся з керівництвом Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). Як відомо, за сприяння JICA торік Дніпро вже отримав від Японії 169 дизельних генераторів різної потужності, а ще — 3 екскаватори-навантажувачі та 1 бульдозер.
Філатов оприлюднив список допомоги, яку Японія надасть Дніпру. Тепер до майбутніх партій допомоги місту входять:
- 51 дизельний генератор HIMOINSA потужністю від 50 до 1600 кВт,
- 9 автомобілів із цистернами для перевезення води,
- 6 екскаваторів-навантажувачів,
- 5 екскаваторів на 20 тонн,
- 5 колісних навантажувачів,
- 4 самоскиди,
- 2 автокрани (на 16 та 24 тонни),
- 2 мікроавтобуси, кран підвищеної прохідності на 100 тонн,
- мобільна первинна щокова дробарка (400 т/год),
- мобільна вторинна ударна дробарка (350 т/год),
- машина для просіювання (грохот, 500 т/год),
- екскаватор для демонтажних робіт на висоті до 24 метрів із різучою насадкою,
- 2 вантажівки та причеп-платформа для перевезення техніки.
Водночас, як повідомив посол України в Японії пан Корсунський, ще низка домовленостей були підкріплені під час їхньої спільної з Борисом Філатовим зустрічі з директором японської Komaihaltec Inc. Ця компанія має реальні плани реалізації в Україні цілої низки проєктів термінової реконструкції об’єктів інфраструктури, частина з яких у Дніпрі і області, пояснив посол України в Японії.
Раніше “Особи” також писали: Японська Осака допоможе у відбудові Дніпра: підписано угоду.





















1 коментар