За даними слідства, підозрюваний незаконно заволодів земельною ділянкою на узбережжі Блакитного озера у Петриківському районі під виглядом її безоплатної приватизації.
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Використовуючи підроблені документи, він зареєстрував право власності на землю нібито для ведення сільського господарства. З метою легалізації незаконно набутого майна чоловік згодом продав земельну ділянку площею 2,3 га.
Внаслідок таких протиправних дій державі спричинено збитки на майже 1,8 млн грн.
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Тривають слідчі дії щодо встановлення повного кола осіб, причетних до незаконної земельної оборудки.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – співробітники СБУ.
Раніше “Особи” також сповіщали: На вимогу прокуратури укриття у лікарні Новомосковського району привели в належний стан.



















