Новини

Посадовці міськради Дніпра розтратили кошти, які призначалися для тероборони

Посадовці дніпровської міськради організували схему розкрадання бюджетних коштів, виділених на реалізацію програми сприяння теробороні Дніпра.

644Переглядів

Двом посадовцям міськради повідомлено про підозру.

Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

Про підозру повідомлено керівнику одного з департаментів Дніпровської міської ради та його заступнику за фактом розтрати майна. Вони придбали необхідні товарно-матеріальні цінності для потреб військових частин в місті.

Під час процедури закупівлі товарів не забезпечили належне та економічне визначення їх вартості, що призвело до завідомо умисного завищення цін.

Як уточнюють у ГУНП Дніпропетровщини, підозрювані  закупляли монокуляри нічного бачення, тепловізори, генератори та інше майно  за завищеним цінами.

Своїми протиправними діями підозрювані завдали місцевому бюджету збитків на понад 8,5 млн грн.

Правоохоронці провели шість санкціонованих обшуків. Виявили та вилучили документи, блокноти з чорновими записами, мобільні телефони й комп’ютерну техніку.

Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.

У рамках слідства перевіряється можлива причетність до злочину інших осіб.

Раніше “Особи” також писали: Вимагала хабарі з підлеглих: на Дніпропетровщині судитимуть експосадовицю Держпродспоживслужби.

1 коментар

Залишити відповідь