Новини

У Дніпрі затримали чоловіка, який викрадав камери відеоспостереження з під’їздів

На житломасиві Тополя-2 у Дніпрі чоловік систематично крав камери відеоспостереження з під’їздів. 

324Переглядів

Поліцейські отримали звернення від мешканців житлового масиву Тополя-2, які повідомили про крадіжку камери відеоспостереження, встановленої у їхньому під’їзді.

Про це повідомили у Відкритому з посиланням на Національну поліцію.

Згодом правоохоронці знайшли зловмисника. Ним виявився 38-річний мешканець сусідньої області. Під час комендантської години він вкрав камери відеоспостереження з під’їздів і вже встиг їх продати.

З’ясувалося, що раніше зловмисник вже привласнив дві інші камери в під’їзді і теж продав. Йому повідомили про підозру у крадіжці. Максимальне покарання за злочин – до 8 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також сповіщали: Поліцейські Павлограда оперативно затримали грабіжника.

Залишити відповідь