Поліцейські отримали звернення від мешканців житлового масиву Тополя-2, які повідомили про крадіжку камери відеоспостереження, встановленої у їхньому під’їзді.
Про це повідомили у Відкритому з посиланням на Національну поліцію.
Згодом правоохоронці знайшли зловмисника. Ним виявився 38-річний мешканець сусідньої області. Під час комендантської години він вкрав камери відеоспостереження з під’їздів і вже встиг їх продати.
З’ясувалося, що раніше зловмисник вже привласнив дві інші камери в під’їзді і теж продав. Йому повідомили про підозру у крадіжці. Максимальне покарання за злочин – до 8 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також сповіщали: Поліцейські Павлограда оперативно затримали грабіжника.



















