Щорічно, напередодні Великодніх свят, міські служби нагадують: у Дніпрі діє заборона на продаж пластикової атрибутики.
Про це повідомили на сайті Дніпровської міської ради.
«Штраф від 340 гривень до 1700. Це залежить від суб’єкта. Або це просто людина, яка вийшла на вулицю і здійснює таку торгівлю. Або це фізична особа–підприємець. З нього штрафи більші. Розмір штрафу встановлює комісія при розгляді адміністративного протоколу, який ми виписуємо», — наголосив Олександр Малишко, заступник директора департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міськради.

«Департамент торгівлі та реклами Дніпровської міськради спільно із КП «Дніпровські активи» щороку проводять такі виїзди. Бо з’являються випадки стихійних продажів штучних квітів та вінків перед Великоднем. Тому вкотре нагадали продавцям про заборону реалізації штучної атрибутики», — сказав Андрій Пильченко, директор департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради.
У Дніпрі ще з 2017 року діє заборона на продаж квітів та вінків з пластику.

«Така продукція несе реальну загрозу життю людей. Є небезпечною взаємодія цього так званого штучного декору з атмосферним повітрям. При підвищенні температури повітря збільшується виділення небезпечних хімічних речовин. Ба більше, період розкладу цих квітів становить від 100 до 500 років. Натомість можна посадити живі багаторічні квіти, наприклад, барвінок, очіток, півників», — прокоментував Іван Бондар, начальник відділу екологічної безпеки управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міськради.
Якщо побачили стихійну торгівлю штучними квітами чи вінками, звертайтесь на єдину гарячу лінію Дніпра за телефонами:
+38 (056)732 12 12
+38 (095)732 12 12
+38 (096)732 12 12
+38 (073)732 12 12.
Раніше “Особи” також сповіщали: Директора метро у Дніпрі хочуть притягнути до відповідальності та оштрафувати на 120 тис. грн.



















