Надвечір 2 травня ворог завдав ракетного удару по Криворізькому району. Виникла пожежа, яку рятувальники вгамували. Минулося без жертв.
Про це о 7.30 повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Куди саме була спрямована ракетна атака наразі не повідомляється. Але перед цим, ввечері 2 травня, було збито ворожий безпілотник над Криворізьким районом.
Крім того, продовжувалися атаки російських військ на Нікопольщину. Протягом дня 2 травня російська армія гатила по Нікопольщині. Окупанти застосовували дрони-камікадзе та важку артилерію. Під ворожий удар потрапили Нікополь, Марганецька, Мирівська, Покровська сільська громади.
Були понівечені 3 багатоповерхівки, і стільки ж приватних будинків, господарська споруда. Пошкоджені гімназія й підприємство. Побиті 4 вантажівки, мопед. Зайнялося легкове авто. Пожежу рятувальники приборкали. Зачепило й лінію електропередач.
Потім ввечері агресор поцілив дроном-камікадзе по райцентру. Потім з важкої артилерії обстріляв Червоногригорівську громаду.
На ранок під ударом знову опинився Нікополь. А ще – Марганецька громада. Окупанти застосовували безпілотники. На щастя люди не постраждали.
Раніше “Особи” також писали: У Нікополі внаслідок артобстрілу та удару дроном-камікадзе постраждало четверо людей.




















1 коментар