Новини

Польща надала Україні 20 тисяч терміналів Starlink

Варшава передала Україні понад 20 тисяч терміналів Starlink.

358Переглядів

Уряд Польщі продовжить абонплату переданих терміналів Starlink.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров після зустрічі з віцепрем’єр-міністром — міністром цифровізації Республіки Польща Кшиштофом Гавковським.

“Польща — наш послідовний партнер по треку цифровізації. Країна надала понад 20 тисяч терміналів Starlink, які стали частиною критичною інфраструктури, вони забезпечують українців звʼязком та інтернетом”, – зазначив Федоров.

Він також додав, що на зустрічі підписали меморандум про співпрацю між міністерствами та обговорили підтримку дата-центру для Державної податкової служби України, який збудували на території Польщі для безпеки важливих даних.

Раніше “Особи” також писали: “Польща передала 500 планшетів Криворізькому району”.

Залишити відповідь