Артилерією, РСЗВ «Град», дронами-камікадзе. Загалом – понад два десятки атак.
Про це увечері 9 травня поінформували у ДніпроОВА.
Найбільше потерпав Нікополь. Як раніше ми вже писали, зранку там було двоє загиблих. Загалом виявлено ще восьмеро постраждалих. Серед них – дівчата 15 та 16 років. Вони в стані середньої тяжкості.
Пошкоджені 8 багатоповерхівок й 25 приватних будинків. Зайнялися дахи двох осель – пожежі загасили. Зачепило й 16 господарських споруд, теплиці, майже 30 сонячних панелей, лінії електропередач і газогони.
Понівечені садочок, пожежна частина, будівля благодійної організації, банк, магазини. Потрощені з десяток авто. Зокрема, службовий транспорт рятувальників і «швидка».
Тероризували окупанти й Марганецьку, Покровську, Червоногригорівську та Мирівську громади. В останній пошкоджені приватний будинок, господарська споруда й електромережі.
Ввечері та вночі російська армія цілила по Нікополю ударними дронами різних типів. По місту ворог вдарив п’ятьма безпілотниками.
Зайнялося авто, пожежу рятувальники загасили. Пошкоджені будівлі двох приватних підприємств та магазин.
Загиблих і постраждалих у цей раз не було.
Раніше “Особи” також писали, що росіяни здійснили комбіновану атаку по інфраструктурі: на Дніпропетровщині збито 4 ракети та 5 “шахедів”.


























