Через збільшення дефіциту електроенергії по всій країні введено обмеження на використання світла для промислових і побутових споживачів.
Про це повідомляє пресслужба Укренерго.
Після масованих нічних обстрілів критичної інфраструктури на Дніпропетровщині запровадили аварійні відключення світла. Фахівці повідомили, що з 6:40 до 09:00 в усіх областях України діятимуть аварійні відключення для промислових та побутових споживачів.
Енергоживлення обʼєктів критичної інфраструктури не обмежується.
«Причина – значний дефіцит електроенергії в системі внаслідок російських обстрілів та зростання споживання через похолодання», – повідомила пресслужба «Укренерго».
На тлі похолодання зростає споживання. З 00:00 до 24:00 для промисловості діють графіки обмеження потужності.
Раніше “Особи” також інформували: Понад 116 тисяч жителів Дніпропетровщини не сплатили жодного рахунку за світло з початку року.





















1 коментар