Новини

У Дніпрі відновлюють будинки, пошкоджені внаслідок ракетного удару 15 травня

15 травня окупанти атакували ракетою Дніпро. Пошкоджені будинки вже відновлюють комунальники.

291Переглядів

Внаслідок ракетної атаки постраждали 10 будинків у Самарському районі. В багатоквартирних вибито близько 70 вікон. Комунальники допомагають закрити їх плівкою та згодом будуть робити заміри, щоб встановити нові вікна.

Про це повідомили в пресслужбі Дніпровської міської ради.

Там також нагадали, як дніпрянам отримати допомогу на відновлення пошкодженого житла внаслідок обстрілу.

«Для отримання допомоги мешканцям пошкодженого житла потрібно звернутися до Лівобережної адміністрації за телефоном (056)767-09-43,  (056) 767-09-45. Після чого комісія проводить обстеження та складає відповідні акти. Власники житла мають надати копії документів на право власності, копію технічного паспорту будинку, копії паспорту та ідентифікаційного коду всіх власників, фото пошкоджень. Також обов’язково має бути заява про пошкоджене житло до поліції. Після отримання акту комісііі про пошкодження нерухомого майна треба звернутися до департаменту соціальної політики Дніпровської міськради та отримати матеріальну допомогу», – розповіла заступниця голови Лівобережної адміністрації Ольга Козлова.

Раніше “Особи” також писали: “Через ракетний удар по Дніпру загинули два залізничники”.

1 коментар

Залишити відповідь