Пам’ятну дату щорічно відзначають у третю неділю травня. Біля меморіалу “Поле скорботи” провели хвилину мовчання та жалобну панахиду за загиблими. Саме там був розташований спеціальний об’єкт НКВС, де ховали розстріляних. До вшанування пам’яті долучилися представники керівництва області, району, Дніпра та духовенство.
Про це повідомляє ДніпроОВА.
Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо встановити. Десятки тисяч людей були розстріляні, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусове психіатричне лікування.
«Великий терор» – страшний злочин, який вчиняла радянська влада. Тоталітарний режим знищував інтелігенцію, робітників, селян, священників, студентів. Тож схилили голову в пам’ять про невинно вбитих, закатованих, ув’язнених», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.
Вона додала, що Росія вчиняє зараз такий самий терор, вбивства, утиски та репресії.
Раніше “Особи” також писали: “Понад 2000 журналістів та діячів культури отримали бронь від мобілізації”.

























