Змагання зі стрибків на батуті проходили в Одесі 14-17 травня. У ньому взяли участь спортсмени ДЮСШ №2. Вони були єдиними представниками від Дніпропетровської області на дорослому Кубку України та завоювали 7 срібних медалей.
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області у Facebook.
Результати спортсменів:
- Денис Власов отримав 3 «срібла»: в індивідуальних та синхронних стрибках, а також у команді.
- Олексій Іщенко став срібним призером у синхронних стрибках та у команді.
- Денис Данекін та Роман Борисюк завоювали по срібній медалі у команді.
Підготували спортсменів тренерки Тетяна Поплінська та Людмила Вінокурова. Команда дівчат посіла на змаганнях 5 місце.
Раніше “Особи” також писали: “Уряд призначив стипендії 8 видатним спортсменам та тренерам Дніпропетровщини”.






















