Йдеться про нардепа Сергія Лабазюка.
Про це повідомляє повідомляє пресслужба САП.
НАБУ та САП встановили, що народний депутат, діючи за попередньою змовою з директором акціонерного товариства “URD Українські дороги”, запропонував топпосадовцям неправомірну вигоду за виділення 1 млрд грн додаткового фінансування робіт, яке виконувало підконтрольне їм товариство.
Пропонована сума неправомірної вигоди мала становити від 3% до 5% від обсягу фінансування.
У подальшому нардеп та директор компанії надали частину цієї неправомірної вигоди у розмірі 150 тис доларів США.
Дії нардепа та його спільника кваліфіковані за ч. 4 ст. 369 КК України. Санкцією статті передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.
У САП також додали, що віцепрем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України та голова Держагентства співпрацювали з НАБУ та САП та сприяли розслідуванню протиправних дій.
Економічна правда нагадала, що НАБУ та САП викрили нардепа з групи “За Майбутнє” Сергія Лабазюка на передачі хабаря у кінці 2023 року.
У серпні того року він звернувся до топпосадовця Міністерства відновлення з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 мільярд гривень. За це пообіцяв “винагороду” у розмірі 3-5% від вартості кожного підряду. Для узгодження подальших домовленостей нардеп також залучив директора компанії.
Як повідомляло НАБУ, нардеп після надходження 50 млн грн за підряд з відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України через довірену особу надав Найєму відсоток у сумі 150 тисяч доларів.
Передача хабаря відбулась на паркінгу столичного супермаркету, а гроші знаходились у китайській шкатулці.
Раніше “Особи” також сповіщали: Посадовця офісу водних ресурсів Дніпропетровщини спіймали на хабарі.



















