Новини

Керівники обласних лікарень Дніпропетровщини долучилися до Конференції з міжнародного партнерства

Керівники обласних лікарень Дніпропетровської області взяли участь у конференції, присвяченій міжнародному партнерству.

388Переглядів

До Конференції з міжнародного партнерства приєдналися перша леді Олена Зеленська, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко та представники українських й іноземних медзакладів. На ній підписали ще 9 нових меморандумів між українськими та іноземними медзакладами.

Про це повідомили в ОВА.

Один з медзакладів Дніпропетровщини підписав меморандум про співробітництво з Університетським госпітальним центром Тулузи. Інший презентував свій досвід співпраці з іноземними клініками.

«Мав чудову можливість поділитися результатами міжнародного партнерства з нашими надійними колегами з Туреччини. Окрім цього, тісно взаємодіємо з двома Ізраїльськими клініками і колегами із США», – розповів генеральний директор однієї з обласних лікарень Олексій Власов.

Медичне партнерство – програма, яку підтримує перша леді Олена Зеленська. Ініціативу започаткували у вересні минулого року під патронатом Третього саміту перших леді та джентльменів. Тоді 25 українських медзакладів отримали побратимів з-за кордону. Наразі меморандумів вже 43.

Раніше “Особи” також писали: “Прийняти нову реальність та себе в ній, не боятися звертатися по допомогу: у Дніпрі пройшов Форум з життєстійкості”.

Залишити відповідь