Новини

Павлоградські діти-винахідники створили пристрій, ефективніший за стандартні сонячні панелі

Юні винахідники з Павлограда створили пристрій, який дозволяє отримувати в півтора раза більше енергії, ніж від звичайної сонячної панелі.

501Переглядів

Учні одного з ліцеїв міста презентували винахід на Всеукраїнському етапі міжнародної програми First Lego League Challenge. В результаті отримали патент від Національного офісу інтелектуальної власності та інновацій.

Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.

«Попри війну, діти продовжують працювати над ідеями та підкорюють міжнародні конкурси. Власні інновації презентувала команда робототехніків нашого міського ліцею. Обдаровані хлопці та дівчата разом з наставниками тепер винахідники вже на державному рівні», – зазначив Павлоградський міський голова Анатолій Вершина.

Проєкт називається «Система стеження за сонцем». Спеціальний пристрій дозволяє отримувати максимум енергії від світила. Навіть попри природні перешкоди або зміну розташування обладнання. Адже техніка «навчена» відслідковувати напрям сонячних променів. В результаті вона ефективніша за стандартні панелі.

Раніше “Особи” також сповіщали: Винахідники із Кривого Рогу запускають військового «Равлика».

2 коментарі

Залишити відповідь