Суд обрав усім запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Як встановили оперативники, до злочинної схеми розкрадання коштів причетні шестеро осіб – представники органу місцевої влади та приватного сектору економіки. Відповідно до угод, підрядники проводили поточний ремонт укриття в навчальному закладі.
Для заволодіння коштами фігуранти внесли неправдиві відомості до офіційних документів щодо вартості будматеріалів. На підставі цих документів з бюджету на рахунки підрядних організацій безпідставно перераховано понад 1 млн грн.
Начальниці та бухгалтеру відділу освіту райради, директору спортивної школи та трьом підприємцям слідчі повідомили про підозру. Учасникам організованої групи інкримінують злочини за двома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання особою своїм службовим становищем );
- ч. 1 ст. 366 (службове підроблення).
Всім підозрюваним обрані запобіжні заходи – тримання під вартою із правом внесення 454 200 гривень застави кожному.
Максимальне покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Дніпропетровська облпрокуратура.
Раніше “Особи” також інформували: Посадовця офісу водних ресурсів Дніпропетровщини спіймали на хабарі.























1 коментар