Злочин він скоїв у квітні. Перехожі помітили, як п’яний чоловік справляє потребу на меморіал загиблих на війні криворіжців.
Про це повідомляє Відкритий з посиланням на вирок суду.
Центрально-Міський суд виніс вирок криворіжцю, який, бувши напідпитку, помочився на Народний Меморіал Героїв на проспекті Поштовому. 30-річного містянина судили за статтею «хуліганство». За правопорушення йому призначили покарання – штраф у розмірі 17 000 гривень. Злочин він скоїв у квітні. Перехожі помітили, як п’яний чоловік справляє потребу на меморіал загиблих на війні криворіжців.

Повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення йому вручали у військовій частині, оскільки він вирішив спокутувати свою провину, доєднавшись до лав ЗСУ. Чоловік наразі проходить військову службу на посаді курсанта зі званням “солдат”.
Раніше “Особи” також сповіщали: Мешканець Кривого Рогу двічі відмовився від повісток: що вирішив суд.




















1 коментар