Новини

Трьох мешканців Дніпра підозрюють у рейдерському захопленні підприємства на Хмельниччині

Троє дніпрян підробили документи та захопили підприємство на Хмельниччині. Їм повідомили про підозру.

491Переглядів

На початку 2022 року дніпряни організували злочинну групу, аби захопити підприємство в Хмельницькій області. Вони надали державному реєстратору пакет підроблених документів, а саме: договір купівлі-продажу частки статутного капіталу, акт приймання-передавання, рішення про зміну власника та новий статут суб’єкта господарювання. На підставі цих паперів відбулася незаконна перереєстрація майнових (корпоративних) прав підприємства, так зване «рейдерство». Так, законного власника було позбавлено права займатися господарською діяльністю та розпоряджатися належним майном.

Про це повідомили в Хмельницькій обласній прокуратурі.

Сума збитків, які заподіяли рейдери підприємству, становить понад 4,6 млн грн.

За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом мешканцям Дніпра за фактами підроблення документів для проведення державної реєстрації юридичної особи та протиправного заволодіння майном підприємства (ч. 2 ст. 205-1, ч. 3 ст. 206-2 КК України).

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Проводиться комплекс слідчих дій, спрямованих на встановлення усіх причетних до вчиненого кримінального правопорушення осіб.

Раніше “Особи” також писали: “Прикордонники спіймали жителя Кривого рогу, який хотів втекти до Польщі через кущі”.

Залишити відповідь