Громадянку РФ затримали працівники Міграційної служби. Вона перебувала в Україні незаконно. Тому було прийнято рішення видворити її за межі держави.
Про це повідомили в Міграційній службі Дніпропетровської області.
“Згідно з чинним законодавством, за порушення правил перебування в Україні особу притягнули до адміністративної відповідальності, а також ухвалили рішення про примусове видворення за межі нашої держави”- йдеться в повідомленні.
Там додали, що зараз громадянка знаходиться у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.
Раніше “Особи” також писали: “Прикордонники спіймали жителя Кривого Рогу, який хотів втекти до Польщі через кущі”.



















