Новини

Ярослава Магучіх з Дніпра виграла “золото” на етапі “Діамантової ліги”

Спортсменка з Дніпра Ярослава Магучіх здобула золоту медаль на етапі "Діамантової ліги" в Швеції.

STOCKHOLM, SWEDEN - JUNE 02: Yaroslava Mahuchikh of Team Ukraine competes in the Women's High Jump Final during the 2024 Diamond League - BAUHAUS-Galan at Olympic Stadium on June 02, 2024 in Stockholm, Sweden. (Photo by Maja Hitij/Getty Images)
357Переглядів

Етап “Діамантової ліги” проходив у Стокгольмі 2 червня. Це останній етап перед Чемпіонатом Європи з легкої атлетики, який стартує наступного тижня. Легкоатлетка Ярослава Магучіх взяла висоту 2,00 метри та виграла змагання. Вона спробувала стрибнути 2,03 м, але після двох невдалих спроб відмовилась.

Про це повідомили у відділенні НОК України в Дніпропетровській області.

Друге та третє місця посіли Imke Onnen з Німеччини та українка Ірина Геращенко. Висота 1,97 м у трьох спробах їм не підкорилася.

У відділенні НОК зазначили, що на етап “Діамантової Ліги” приїхали найсильніші спортсмени в багатьох видах спорту.

Раніше “Особи” також писали: “Брати-спортсмени з Дніпропетровської області вибороли призові медалі на Чемпіонаті України зі скелелазіння”.

Залишити відповідь