Етап “Діамантової ліги” проходив у Стокгольмі 2 червня. Це останній етап перед Чемпіонатом Європи з легкої атлетики, який стартує наступного тижня. Легкоатлетка Ярослава Магучіх взяла висоту 2,00 метри та виграла змагання. Вона спробувала стрибнути 2,03 м, але після двох невдалих спроб відмовилась.
Про це повідомили у відділенні НОК України в Дніпропетровській області.
Друге та третє місця посіли Imke Onnen з Німеччини та українка Ірина Геращенко. Висота 1,97 м у трьох спробах їм не підкорилася.
У відділенні НОК зазначили, що на етап “Діамантової Ліги” приїхали найсильніші спортсмени в багатьох видах спорту.
Раніше “Особи” також писали: “Брати-спортсмени з Дніпропетровської області вибороли призові медалі на Чемпіонаті України зі скелелазіння”.



















